Dárková sada pro miminko

Vánoce se blíží, a tak jsme pro vás připravili speciální dárkový balíček, který okouzlí jak miminko, tak i novopečenou maminku.


890,00 Kč

Máte ve svém okolí novopečenou maminku a rádi byste ji a její miminko překvapili pod stromečkem něčím milým a neobvyklým? Vsaďte na naši speciální vánoční dárkovou sadu. Najdete v něm veverku Sofi, ručně šitého usínáčka, a sadu 20 milníkových kartiček.

Muchláček veverka Sofi vás okouzlí nejen svým designem, ale je i příjemný na dotek. Aby byl usínáček co nejhebčí, použili jsme pro jeho výrobu vysoce kvalitní bavlněný velur. Svůj tvar si pak udrží díky dutému vláknu. Můžete si být tedy jisti, že děťátko se k veverce Sofi bude rádo tulit a bude jeho oblíbeným společníkem při spaní

A naše milníkové kartičky zase potěší všechny maminky. Sledovat, jak se miminko vyvíjí a roste je kouzelné samo o sobě. Když k tomu přidáte ještě naše originálně ilustrované milníkové kartičky ze světa veverky Sofi, je magická chvíle zaručena.⭐ Naše kartičky vám pomohou  mapovat nejen věk miminka, ale také jeho vývojové milníky (pasu koníčky, lezu atd.) i první společné rodinné chvíle (první Vánoce, první Velikonoce)

Obdarovaná maminka s miminkem mohou tedy dárek ihned využít a zaznamenat si tento první společný kouzelný okamžik, kterým Vánoce zajisté jsou.


Dárkový set obsahuje: 


  • ručně šitého usínáčka/muchláčka veverku Sofi (18×20 cm)
  • 10 oboustranných milníkových kartiček z papíru s vysokou gramáží s ilustracemi ze světa veverky Sofi


Upozornění: Rozeta není součástí balíčku